Перекриття триває: залишені без газу буковинці протестують другий день поспіль

АСС

Вчора, 22 листопада, на акцію протесту у чотирьох місцях Банилова вийшло понад 300 людей. Про це кореспондентові Медіа агентства АСС розповів Василь Соломко, голова Банилівської сільської ради. Сьогодні люди вийшли на акцію протесту вдруге.
Отримуйте новини в Telegram
«Сьогодні мешканці Банилова також вийшли на протест. Вранці на перекриття доріг зібралось понад 50 мешканців. До нас вже приходили представники «Чернівцігазу» та фірми-підрядника. З адміністрації нікого. Проте проблема залишається - газ зможуть під'єднати не раніше 20 грудня. Тільки вчора вони підписали договір з підрядником. Люди у відчаї», - розповідає Василь Соломко.
Голова Банилівської сільської ради додав, що попри перекриття дороги, учасники акції таки пропускатимуть автомобілі з дітьми, вагітними та «швидкі».
Новини Медіа агентства АСС є у Viber
Нагадаємо, внаслідок пошкодження газопроводу «Джурів – Банилів», яке сталося у червні 2020 року через паводок, 6 сіл Буковини досі залишаються без газопостачання. Понад півтори тисячі буковинців залишилися без газу. Тривалий час тут не виконували ніяких робіт. Через відсутність газопостачання тут змушені закривати школи та садочки.
Дізнавайтесь інші новини Буковини.