Режисер Д. Мельничук розповів про прем'єру вистави Вікенд на трьох у Чернівецькому театрі

Погляд

Сьогодні, 23 листопада 2021 року, в Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі відбулася пресконференція з приводу прем'єрного показу вистави Жана Пуаре "Вікенд на трьох".

- У нас дуже хороший ансамбль. По-перше, це Лариса Попенко і Ксенія Король, Назар Кавулич, Вітя Барановський, Вадим Глазнєв, Мар'яна Тимчишин - ті люди, які йдуть в прем'єрний склад. Інший склад, там є Олександр Дадус і Ольга Кільчицька-Дудка, Дмитро Леончик і багато, багато інших. Дуже цікаво працювати. Я пам'ятав театр один, зараз трошки інший. Я не кажу, що приношу щось нове. Зараз я перейшов більше в режисуру. Дійсно, так воно й сталося, що декілька років займаюся виключно режисурою. Я вже не граю. Награвся свого часу. Пропрацював з різними абсолютно театрами, це майже 30 вистав і не тільки по Україні, - розповів режисер-постановник Дмитро Мельничук.

За жанром "Вікенд на трьох" є класичною комедією. Як зазначив режисер, колись був фільм "Веселий Великдень", до якого сам Жан Пуаре написав сценарій, з Ж.-П. Бельмондо в головній ролі та Софі Марсо.

- Намагаюся зрозуміти як привчити людей працювати так, як навчився працювати, наприклад, з поляками. Тобто швидко, якісно, не розтягуючи репетиційний процес на багато, багато місяців. Працюємо в дуже стислі терміни. Намагаємося самі зрозуміти, що відбувається з нами - з акторським організмом, у цей час. Ну і досліджуємо свої можливості і відкриваємо в собі якісь нові сили, нові знання, - зазначив Дмитро Мельничук.

Прем'єра вистави відбудеться 28 листопада 2021 року о 18.30.