Більше 200 бюджетних організацій Житомирщини уклали угоди з постачальниками природного газу

1.zt.ua

Із 339 споживачів бюджетних організацій та установ, яким АТ «Житомиргаз» доставляє природній газ, до портфелю постачальника «останньої надії» включено 107 контрагентів. У той час як 232 споживачів вже закріплено за іншими трейдерами.

Відповідно до вимог Постанови КМУ №1102 від 25.10.2021р. для забезпечення безперервності постачання природного газу бюджетним установам вони автоматично включені в портфель постачальника «останньої надії», починаючи з 1 жовтня 2021 року.

У зв’язку з цим АТ «Житомиргаз» забезпечило внесення інформаційної платформи оператора газотранспортної системи інформацію щодо всіх захищених споживачів, приєднаних до газорозподільної системи, із зазначенням відповідної категорії, до якої належить споживач.

Станом на 23 листопада 2021 року 20 бюджетних установ у Житомирській області включено до портфелю постачальника «останньої надії» терміном до 30.11.21 та 29 організацій – до кінця грудня поточного року.

Враховуючи той факт, що постачальник «останньої надії» може постачати природний газ споживачеві протягом обмеженого терміну, а саме – не більше 60 діб, усі бюджетні установи, які досі не уклали договору на постачання газу з іншими трейдерами, мають обов’язково зробити це у зазначений термін.

Турбуючись про ситуацію, що склалася, АТ «Житомиргаз» нагадує про необхідність плідної взаємодії усіх учасників даного процесу для якнайшвидшого укладення договорів бюджетними установами з постачальниками природного газу.

Запис Більше 200 бюджетних організацій Житомирщини уклали угоди з постачальниками природного газу спершу з'явиться на Перший Житомирський.