За кілька тижнів Чернівці заробили понад 100 тис. грн на сортуванні сміття

Погляд

Всього за декілька тижнів місто Чернівці заробило понад 100 тисяч гривень. Все завдяки сортуванню сміття. Про це повідомляє Чернівецька міська рада на сторінці у фейсбук.

«Перші 118 тисяч гривень місто заробило на сортуванні твердих побутових відходів. Нагадаю, 25 серпня виконавчий комітет Чернівецької міської ради надав дозвіл МКП «Чернівціспецкомунтранс» сортувати та переробляти тверді побутові відходи.

Роками на Чорнівському полігоні все те, що мало вартість, збирали та реалізовували кампанії, які не мали на це дозволу. Більше того, в бюджет не потрапляло жодної копійки. За нашими заявами було порушено цілу низку кримінальних проваджень, які наразі розслідуються», - зазначив на своїй сторінці у фейсбук заступник міського голови Чернівців з питань діяльності виконавчих органів Ігор Крохмаль.

«Ми створили 19 додаткових робочих місць з сортування ПЕТ та скляних пляшок. Так, усього за короткий час працівники вже відсортували майже 12 тисяч кілограм сировини, яку реалізували на суму 118 тисяч гривень. Наступним кроком буде встановлення контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів», - додає чиновник.