У Чернівцях почали сортувати сміття і заробляти на цьому гроші

АСС

Місто Чернівці вперше почало сортувати сміття із Чорнівського полігону. Із відсортованих 12 тонн сировини місто заробило перші 118 тисяч гривень до бюджету.

Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на заступника Чернівецького міського голови Ігоря Крохмаля.

«Перші 118 тисяч гривень місто заробило на сортуванні твердих побутових відходів. Ми створили 19 додаткових робочих місць з сортування ПЕТ та скляних пляшок. Так, усього за короткий час працівники вже відсортували майже 12 тисяч кілограм сировини, яку реалізували на суму 118 тисяч гривень», - йдеться у дописі посадовця.

Медіа агентство АСС є в Instagram

Він нагадав, що раніше на Чорнівському сміттєзвалищі працювали компанії, які не мали на це дозволів. А 25 серпня виконком Чернівецької міської ради надав дозвіл МКП "Чернівціспецкомунтранс" сортувати та переробляти тверді побутові відходи.

«Роками все те, що мало вартість, збирали та реалізовували кампанії, які не мали на це дозволу. Більше того, в бюджет не потрапляло жодної копійки. За нашими заявами було порушено цілу низку кримінальних проваджень, які наразі розслідуються. Наразі ми перейшли до дієвих кроків з легалізації тіньового бізнесу і вкотре доказуємо, що на смітті треба і можна заробляти», - додав Ігор Крохмаль.

Читайте також всі новини Чернівців.

За його словами, наступним кроком буде встановлення контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів.