У громаді Чернівецької області з'явиться сучасний центр культурних послуг

UA: Cуспільне мовлення

У Хотинській громаді Чернівецької області з'явиться сучасний центр культурних послуг. Там буде буде концертна зала, молодіжний центр, дитячий та дорослий театр, мистецька школа, бібліотека, коворкінг, медіацентр та кінотеатр.

Про це в етері Українського радіо. Буковина сказав заступник голови "Товариства дослідників України" Анатолій Мельничук.

Громада пройшла відбір в проєкті "Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади".

За словами голови Хотинської громади Андрія Дранчука, у місті є будинок культури, у якому планують створити сучасний центр.

"Ми хочемо змінити ставлення дітей до культури та збільшити їхню відвідуваність. У цьому році плануємо розпочати розробку нового положення про центр, затвердження і створення його структури, а також осучаснити будівлю, — каже Дранчук.

За його словами, вже розробили кошторис. Ремонт будівлі коштуватиме приблизно десять мільйонів гривень.

Що відомо Центр культурних послуг реалізується Товариством дослідників України за підтримки Швейцарії, яка надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва. Загалом заявки подали понад 190 громад з семи областей України. Чернівецька область подала 21 заявку, перемогла лише Хотинська. Читайте також

Заробили майже 50 млн грн. У Чернівцях завершились більшість аукціонів з продажу комунального майна