Другу річницю на посаді голови Чернівецької ОДА Сергій Осачук відзначить пресконференцією

BukNews

Два роки тому, 25 листопада 2019 року відбулось призначення Сергія Осачука на посаді голови Чернівецької обласної державної адміністрації.

Представлення посадовця відбулося у сесійній залі обласної ради, для цього до Чернівців приїхав тодішній перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов.

До того Чернівецька область майже рік була без керівника. Так, 23 листопада 2018 року президент Петро Порошенко звільнив з посади голову ОДА Олександра Фищука, а після його відставки обов’язки посадовця почав виконувати перший заступник очільника адміністрації Михайло Павлюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Сергій Осачук: що відомо з біографії чиновникаОсачук Сергій Дмитрович – кандидат історичних наук, перекладач, громадський діяч.Народився 7 червня 1972 року. У 1994 році закінчив навчання на історичному факультеті Чернівецького державного університету.На місцевих виборах у 2010 році Сергій Осачук балотувався у депутати Чернівецької міськради від "Української партії "Єдність" (Євген Марчук).Сергій Осачук є засновником Літературного Целанівського центру в Чернівцях, головою громадської організації "Буковинський медіа-центр".У 2013 році був призначений на посаду Почесного консула Австрійської республіки в Чернівцях. Як повідомив тоді голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, кандидатуру Осачука обрала сама Австрія, а Папієву лише довелося підписати подання на таке призначення.Був представником фонду "Firtash Foundation", який фінансував проведення новорічних і різдвяних свят на Соборній площі Чернівців, а також фестиваль "Маланка-Фест".У період секретарства Віталія Михайлішина Осачук перебував на посаді радника міського голови (на громадських засадах).Сергій Осачук є керівником Чернівецької міської громадської організації "Рідне місто".У період свого керування обласною державною адміністрацією неодноразово отримував слова похвали за роботу від президента Володимира Зеленського. Зокрема, глава держави неодноразово публічно висловлювався, що Осачук – "найкращий губернатор".

За матеріалами molbuk.ua