На кладовищі Чернівців відновили одну з найстаріших гробниць

АСС

На Християнському кладовищі у Чернівцях відреставрували три надгробки, які мають культурне значення. Окрім гробниці родини Абрахамовичів відновили й надгробки Гжегожа Задуровича та священника Флоріана Мітульського. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на допис пресслужби Чернівецької міськради.

Новини Медіа агентства АСС є у Viber

Над відновленням працювала польсько-українська група реставраторів. Реставрацію профінансували за підтримки Інституту польської культурної спадщини за кордоном «ПОЛОНІКА».
Отримуйте новини в Telegram

Нагадаємо, навесні 2021 року у Чернівецькій міській раді відбулася зустріч з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Дамяном Цярціньскі та віцеконсулом Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Бартошом Шеліга.
Кроки у співпраці з Польщею
Проєкт з реставрації пам’ятників, а також надгробків польським діячам, воїнам та видатним постатям, які поховані на кладовищі на вулиці Зеленій став ще одним кроком у налагодженій співпраці з представниками Республіки Польща. Своєю чергою, консульство зазначило, що готове залучити польських експертів з реставрації, а також провести фінансування робіт.

Читайте також всі новини Чернівців.