Подарунки для дітей та дорослих: у чернівецькому скансені працюватиме Резиденція Святого Миколая

АСС

6 грудня у Чернівцях у музеї просто неба відкриється Буковинська резиденція Святого Миколая. Наразі там тривають підготовчі роботи – облаштування самого будинку, проводять репетиції й головні герої передноворічних свят. Про це кореспонденту Медіа агентства АСС розповів директор музею Іван Пілат.
«Резиденцію відкриваємо передусім для дітей, але якщо й дорослі захочуть відвідати Святого Миколая й отримати від нього подарунок, то чому б і ні», - каже Іван Пілат.
Читайте також: Думка дня: Організатор Різдвяного містечка у Чернівцях про караоке-колядки і велосипеди на ковзанці
Під Резиденцію Святого Миколая у музеї вирішили переобладнати Хату Підгір’я. Саме її нещодавно відбудували та відкрили для експозиції.
«Зараз ми там все облаштовуємо під Резиденцію. Окрім цього, там є балкон та ґанок. Перед будинком ми поставимо ялинки, прикрасимо все ілюмінацією. Святий Миколай прийматиме дітей у хаті. Він спілкуватиметься з дітками, слухатиме їх та робитиме подарунки», - продовжує директор.

Хата Підгір’я. Фото: Чернівецька ОДА
Роль Святого Миколая у Буковинській резиденції виконуватимуть Заслужений артист України Мирослав Маковійчук та актор Олег Колянківський.
Завітати до Святого дітки зможуть з 10-тої до 16-тої години. Вхід до Резиденції буде платним, окрім дітей пільгових категорій. Проте ціну у музеї поки не розголошують, однак, за словами Івана Пілата вона буде нижчою, аніж у Резиденції Миколая на Прикарпатті.
«Враховуючи вже сьогодні зацікавленість цією подією як у місті, так і районах нашої області, просимо групи робити попередній запис, щоб не створювалися черги, і діти не мерзли. Якщо буде велика кількість груп, то готові працювати усі різдвяні свята», - додав директор музею.
5 грудня Резиденція відкриється для дітей-сиріт, а вже з понеділка, 6 грудня, Святий Миколай прийматиме усіх охочих. За словами Івана Пілата, не тільки з Чернівців та області, а й інших регіонів України.
Отримуйте новини в Telegram