У Чернівцях на 54-му році життя померла відома освітянка

Буковинська правда

У Чернівцях на 54-му році життя померла відома освітянка.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

У Чернівцях на 54-му році життя померла заступниця директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галина Руда.

"Ми пам’ятаємо Галину Василівну, як заступницю директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин, кандидатку психологічних наук, сумлінну й справедливу працівницю, новаторку освітнього процесу і педагогиню", – йдеться у тексті співчуття.

"Колектив ІППОЧО з приводу важкої втрати висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям і усім тим, хто мав змогу працювати з висококваліфікованою, глибоко освіченою і мудрою жінкою – Галиною Василівною Рудою", – зазначається у дописі.

Раніше повідомлялося, що у освітянки виявили важку хворобу, на її лікування збирали гроші.

Професійний шлях в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галина Руда розпочала на кафедрі педагогіки, психології та методики навчання в 1997 році на посаді соціолога, пізніше – викладача-психолога. У 1998 році як головний психолог області створила обласну психологічну службу, а через рік – науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи. До 2001 року працювала на посаді завідувача центру.

З 2015 року керувала науковою роботою в інституті, відповідала за проведення науково-дослідної та науково-експериментальної діяльності, спрямованої на удосконалення організації освітнього процесу педагогічних працівників в закладах освіти області та була на посаді заступника директора.

Галина Руда – відмінник освіти України (2000), сертифікований коуч, консультант; нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України й грамотами Чернівецької обласної ради, управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.