У центрі Чернівців перекриють рух через Маланка-фест

UA: Cуспільне мовлення

У Чернівцях 15 січня перекриють рух у центрі міста. Це пов'язано з Маланка-фестом, який відбуватиметься у цей день.

Про це повідомляє пресслужба міської ради у Telegram.

Рух транспорту перекриють з 10:00 до 19:00 у межах площ Центральної, Філармонії та Театральної, а також на вулицях Заньковецької, Університетській (від Бандери до Гете), Штейнбарга, Котляревського, Франка, Поштовій, Чайковського, Ончула, Бахрушина, Поповича.

У цей час вулицями міста йтимуть маланкарі та рухатимуться конструкції, які вони виготовили для фестивалю. Карнавальна хода розпочнеться о 12:00.

Читайте також: Конструкції на автомобілях й танці. Програму заходів Маланки-фест в Чернівцях Що відомо Маланка — народне та церковне свято напередодні "старого" Нового року. Відзначення традиційної буковинської Маланки з обрядовим переодяганням у звірів та міфологічних персонажів характерне для прикордонних районів Буковини. У Чернівцях на проведення фестивалю "Маланка-фест" виділили 400 тисяч гривень. Рішення прийняли на сесії міської ради. У 2020 році в Чернівцях не проводили фестиваль через карантинні обмеження та поширення коронавірусної інфекції. Замість фестивалю провели онлайн-конкурс на найкраще фото з попередніх років.