Впали стіни та дах: на Буковині завалився Будинок культури

АСС

У селі Щербинці, Ванчиковецької громади, Чернівецької області, 4 січня завалився Будинок культури. У центральній частині будівлі впали стіни та дах. Про це кореспонденту Медіа агентства АСС розповів голова громади Володимир Лупой.
Читайте також: Відновлену переправу у Глиниці знову затопило: вода далі піднімається
«Впали стіни та дах. На той момент Будинок культури стояв пусткою, там вже роками нічого не було. Єдина проблема – там не було господаря. До сих пір за ним не було кому дивитися», - розповідає голова Ванчиковецької громади.
За словами Володимира Лупоя, відновлювати цей Будинок культури не збираються.
«На відбудову потрібні чималі гроші, тому плануємо його знести. Поруч є магазин, який виставили на продаж, тому плануємо його викупити і створити Будинок культури заново», - зазначив голова.

Три роки в аварійному стані
Як розповів староста старостинського округу, в який і входять Щербинці, Олександр Ротар, Будинок культури у цьому селі в аварійному стані з 2019 року.
«Ще тоді був складений кошторис – на реконструкцію клубу потрібно було 1,2 млн грн., село просило гроші у районної влади, проте тоді коштів на дали. Потім клуб закрили, всі цінні речі звідти винесли. Вже коли Щербинці увійшли до нової громади, я на посаді лише рік, ми знов підіймали питання про виділення грошей на клуб. Ми мали у планах зробити там капітальний ремонт. Тоді грошей знов не було. І сталося, те що сталося», - розповідає староста.
Наразі ж долю будівлі, за словами Олександра Ротаря, вирішуватимуть депутати. Створена відповідна комісія.
«Будемо вирішувати, чи розбирати його повністю і по можливості робити новий, або ж цей відновлювати. Наразі реально Будинок культури розмістити і в приміщення магазину, що поруч, у школі є також приміщення, ще є приміщення колишнього колгоспу. Тобто варіанти є, головне, аби були гроші», - додав Олександр Ротар.

Фото надав Олександр Ротар
Дізнавайтесь інші новини Буковини.