У Чернівцях померла новаторка освітнього процесу і педагогиня Галина Руда

Погляд

На 54-році життя внаслідок страшної хвороби пішла з життя відома освітянка Руда Галина Василівна, повідомляє Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на сторінці у фейсбук.

"Ми пам’ятаємо Галину Василівну, як заступницю директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин, кандидатку психологічних наук, сумлінну, справедливу працівницю, новаторку освітнього процесу і педагогиню.

Професійний шлях в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галина Руда розпочала на кафедрі педагогіки, психології та методики навчання в 1997 році на посаді соціолога, пізніше – викладача-психолога. У 1998 році як головний психолог області створила обласну психологічну службу, а через рік – науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи. До 2001 року працювала на посаді завідувача центру. Провідний напрям наукової діяльності – розвиток психологічної компетентності педагогічних працівників у системі післядипломної освіти.

Г. В. Руда є автором значущої низки наукових праць у фахових виданнях, навчальних курсів та співавторів посібників.

З 2015 року керувала науковою роботою в інституті, відповідала за проведення науково-дослідної та науково-експериментальної діяльності, спрямованої на удосконалення організації освітнього процесу педагогічних працівників в закладах освіти області та була на посаді заступника директора.

Галина Руда – відмінник освіти України (2000), сертифікований коуч, консультант; нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України й грамотами Чернівецької обласної ради, управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації", - йдеться у дописі інституту.

"Життєвий шлях Галини Василівни – це зразок людської гідності, добропорядності та працьовитості. Її смерть є непоправною втратою для усього колективу та родини... Вічна пам’ять…", - йдеться у тексті співчуття.