Троє левів і тигр вирушили з Буковини до ПАР із «закордонними» паспортами

Укрінформ

Про це повідомляє місцеве видання Район-інфо, передає Укрінформ.

"Сьогодні три леви та тигр, що утримувались на території бази ГТРК "Сонячна долина" розпочали свій шлях на "історичну батьківщину" - до Південно-Африканської республіки, де їх утримуватимуть в умовах максимально наближених до природних", - йдеться у повідомленні.

У виданні зазначають, що торік був підписаний договір між підприємством "Роднічок Тревел" та Благодійним Фондом "НЕЙТОН", за яким Благодійний Фонд "НЕЙТОН" організував транспортування екзотичних тварин до ПАР.

Отже, для транспортування тварин приїхав представник благодійної організації із Південної Африки. Їх приспали, помістили до спеціально виготовлених кліток і завантажили до вантажівки. Попереду на тварин чекає подорож до "Борисполя", звідти – літаком до Туреччини, потім довга авіаподорож за маршрутом Стамбул - Йоганесбург, і нарешті - переліт до спеціального реабілітаційного центру.

Кожній тварині виготовили спеціальний паспорт із тризубом на обкладинці, який дуже схожий на "людський" закордонний паспорт.

Як раніше повідомляв Укрінформ, трьох левів, які народилися у миколаївському зоопарку, передали на утримання до реабілітаційного центру Південно-Африканської республіки (ПАР).