Поліція Буковини здійснила більше 5 тисяч перевірок дотримання правил карантину

Погляд

З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 щоденно на території Чернівецької області посилено працюють понад 20 спільних мобільних груп, до який входять поліцейські, співробітники Держпродспоживслужби, Укратрансбезпеки та медики.

Правоохоронці проводять з громадянами та суб’єктами господарювання превентивну роботу, роз’яснюють правила карантину, важливість його дотримання та притягують до відповідальності грубих порушників карантинних обмежень і заборон.

Зокрема, вказані рейдові групи перевіряють діяльність перевізників, торгово-розважальних центрів, кінотеатрів, закладів громадського харчування, спортивних і фітнес-залів, хостелів, закладів торгівлі та побутового обслуговування населення.

Також поліцейські посилили контроль за наявністю документів про COVID-безпечність у відвідувачів нічних клубів та інших розважальних закладів.

У період з 1 до 13 січня правоохоронці здійснили понад 5 тисячі перевірок, під час яких виявили 338 порушень адміністративного законодавства. За всіма цими фактами співробітники поліції склали 38 адмінпротоколів та винесли 300 постанов про адміністративне правопорушення відповідно до статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Найбільше порушень правил карантину зафіксовано у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.