У Чернівецькій області вимушені переселенці спільно з буковинцями висадять пів гектара лісу

BukNews

«Буковина. Час відновлення!»


Проєкт із такою назвою започаткували в області. Спрямована ініціатива на людей із різних куточків України, що знайшли прихисток на Буковині.


Так, у четвер, 12 травня, у Селятинському лісництві переселенці з мешканцями громади спільно висаджуватимуть ліс. Для цього виділили площу у пів гектара та підготували близько двох тисяч саджанців.


Це чудова нагода для людей, які тимчасово мешкають на Буковині, по-новому відкрити для себе цей край, віддячити йому за притулок та зробити добру справу. А також поринути у місцевий колорит, адже один із ініціаторів проєкту, Еко-курорт "Хутір Тихий", пригощатиме учасників гуцульськими стравами.

Організаторами акції виступило Чернівецьке обласне управління лісового господарства, за сприяння Чернівецької ОВА та Вижницької РВА.


Помилуватися гірськими краєвидами і при цьому долучитися до відновлення буковинських лісів можуть усі охочі переселенці, для цього слід заповнити гугл-форму


https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeUxO8tNHQTD.../viewform


Після висадки лісу проєкт «Буковина. Час відновлення!» пошириться й на інші громади регіону. Тут планують влаштовувати різноманітні екологічні акції за участі переселенців.

Джерело: Чернівецька обласна державна адміністрація

Нам потрібна ваша підтримка – ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS благодійним внеском.