Обслуговують переселенці з досвідом роботи: у Чернівцях соціальна пральня пере 100-120 кг речей шість днів на тиждень

BukNews

Соціальна пральня для внутрішньо переселених осіб, облаштована за ініціативи голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка та Чернівецького міського голови Романа Клічука, функціонує в посиленому режимі, - повідомляє Чернівецька обласна рада.

Вона запрацювала 25 квітня. Як розповідає керівник Дирекції комунального майна Анатолій Федорук, спочатку передбачалося, що відвідувачі будуть користуватися пральнею самотужки. Однак спеціалізовані пральні машини виявилися складними в користуванні для пересічних відвідувачів.

Відтак комунальній установі вдалося допомогти працевлаштуватися трьом вимушеним переселенцям, які мають досвід обслуговування такої техніки та роботи в подібній сфері.

Наразі пральня обслуговує 18 – 20 відвідувачів на день, перучи 100 – 120 кілограмів речей на день. Вона працює 6 днів на тиждень, вихідний – неділя.

Скористатися послугами пральні можуть всі охочі переселенці, що мешкають на території області. Для цього необхідно з собою мати паспорт, довідку про місце реєстрації або довідку про статус внутрішньо переміщеної особи.

Нам потрібна ваша підтримка – ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS благодійним внеском.