На Буковині останній дзвоник у більшості шкіл проведуть в онлайн-форматі

UA: Cуспільне мовлення

Через воєнний стан школам Чернівецької області рекомендували відмовитися від традиційних останніх дзвоників та провести їх в онлайн-форматі.

Про це у коментарі Суспільному сказала директорка обласного Департаменту освіти і науки Оксана Сакрієр.

Рішення про скасування проведення останніх дзвоників у школах є рекомендацією Департаменту освіти і науки. Водночас кожна громада може самостійно обирати формат проведення.

"Я спілкувалась з громадами, вони розуміють безпековий аспект, тому проводити останні дзвінки у школах не планують", – каже Сакрієр.

За словами начальниці міського управління освіти Ірини Ткачук, більшість шкіл у Чернівцях будуть дотримуватимуться рекомендацій. Водночас через автономію можуть самостійно приймати рішення про формат останнього дзвоника.

"Кілька шкіл планує провести урочистості очно для випускників 11 класу, але це поодинокі випадки", — каже Ткачук.

Для більшості шкіл області навчальний рік завершиться 31 травня. Інші закінчать навчання пізніше через введення канікул на початку року.

Що відомо

З 14 лютого в області відновили дистанційне навчання у школах та ліцеях. До того учні були на канікулах. Чернівецький національний університет відновив дистанційне навчання. До лекцій долучились приблизно сто студентів з інших регіонів. Вони обирали курси за бажанням. Читайте також

У громаді на Буковині відкрили кризову кімнату для переселенців

У Чернівцях відкрили гуманітарний дитячий хаб для переселенців. Яку допомогу можна отримати

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

Станьте частиною Суспільне Буковина: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]