На Буковині двоє ухилянтів отримали повістки, коли хотіли перетнути кордон

Погляд

Днями в пункті пропуску "Порубне" прикордонним нарядом було виявлено двох невідомих чоловіків. Особи призивного віку, які перебували в сервісній зоні, помітно нервували, що привернуло увагу охоронців кордону. Після перевірки документів було встановлено особи двох громадян України, 1975 та 1994 років народження. Під час співбесіди "призовники" зізналися, що приховано потрапили до пункту пропуску на автомобілі, яким керував громадянин Румунії. Як далі непомітно перетнути кордон вони не знали, тому сподівались, що "просто пощастить".

На затриманих правопорушників чекає адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП, а саме за "Незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України" та зустріч з представниками військового комісаріату.

Стосовно громадянина Румунії, який сприяв "ухилянтам", до НП направлено повідомлення за ст. 332 ККУ "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України". Подальшу долю усіх фігурантів справи вирішить суд. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України - Західний кордон.