Класика руками молоді: у Чернівцях зіграють серію концертів «Українська метафізика»

Буковина онлайн

Це буде 4 вечори відбірного українського звучання. 15-20 травня артисти Чернівецької обласної філармонії спільно із колегами з інших міст зіграють серію концертів «Українська метафізика». Це буде 4 вечори відбірного українського звучання. Про це Шпальті повідомив куратор проєкту Микита Москалюк.
«Симфонічна та камерна, інструментальна та хорова музика, твори у виконанні артистів, що лише торують свій шлях до вершин майстерності та їх досвідчених колег, яких уже давно зачаровано слухають в Україні та за кордоном – усе це звучатиме на сценах філармонії та органного залу», – йдеться у повідомленні.
За словами Микити Москалюка, це буде серія концертів, яка має назву «Українська метафізика», оскільки через українську музику, українських композиторів та виконавців, спробують відповісти на питання, що таке Україна, українська душа і як вона звучить.
«Хочемо показати українському глядачу, що зараз треба відкривати своє, бо у нас є чим пишатися. У нас справді різнобарвна, багатогранна музика, яку грають рідко, але ми будемо це виправляти. Це класика, яка оживає руками молодих виконавців», – розповів куратор проєкту.
Придбати квитки ви зможете на сайті квиткового оператора Karabas або у касах Філармонії.
Розклад концертів:
15 травня, 17:00: концерт камерної музики від молодих виконавців з різних міст України. Квитки за посиланням.
17 травня, 18:30: концерт Академічного камерного оркестру Capriccio:
Квитки за посиланням.
18 травня, 18:30: концерт Академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії.
Квитки за посиланням.
20 травня: вечір камерної музики від піаністок Марти Кузій та Лілії Холоменюк.
Квитки за посиланням.

Західна Україна Інформує: Shpalta.media