Як і де переселенцям на Буковині отримати допомогу від Міжнародної організації з міграції

Погляд

На Буковині переселенці можуть отримати грошову допомогу від представництва Міжнародної організації з міграції. Благодійники розпочали реалізацію в області своєї багатоцільової програми фінансової підтримки та готові виплачувати по 2220 гривень на особу. Виплату за 3 місяці можна буде отримати разово, тобто 6660 гривень на одного члена родини.
Для того, аби отримати гроші, необхідно подати заявку у пункті реєстрації. Він постійно працює у Чернівцях у центрі естетичного виховання «Юність Буковини», що на вулиці Героїв Майдану, 5. Приймають документи у будні з 9:00 до 18:00. Про це повідомляє Чернівецька ОВА.
Крім того, у кількох населених пунктах області зараз працюють мобільні групи, що реєструють людей для отримання допомоги:

Новодністровськ, мікрорайон «Сонячний», 14Б – Центр надання соціальних послуг (понеділок – п’ятниця, 08:30 – 18:30)
Вижниця, вулиця Українська, 88 – Центр надання соціальних послуг (понеділок, середа, п’ятниця, 10.00 – 18:00)
Усть-Путила, вулиця Центральна, 50 – Центр надання соціальних послуг (вівторок – четвер, 10:00 – 18:00)

Також 13 та 14 травня із 10:00 до 19:00 мобільні групи будуть у Кельменцях (площа Центральна, 4), а 14 травня в цей самий час – у Лівинцях (вулиця Головна, 13).
Для отримання допомоги людина має зареєструватися як внутрішньо переміщена особа в органах соціального захисту населення територіальної громади чи ЦНАПі. Пріоритет надається вагітним жінкам, самотнім батькам, які виховують дітей, сім’ям із двома дітьми і більше, домогосподарствам, де є люди з інвалідністю, людям похилого віку (65+ років).