Буковинця судитимуть за незаконне втручання в інформаційну систему підприємства

Чернівецький Промінь

Колишній працівник підприємства, яке займалося комп’ютерним забезпеченням установ та організацій Чернівців, втручався та блокував роботу їхніх інформаційних систем. Поліцейські довели причетність чоловіка до вчинення злочинних дій, за які йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

У 2020 році 27-річний чернівчанин звільнився із посади інженера комп’ютерних систем одного з підприємств Чернівців. Попри це, володіючи паролями та кодами доступу до комп’ютерного забезпечення, чоловік через GPS-трекер втручався в інформаційну систему цієї організації.

Правоохоронці зібрали необхідну доказову базу протиправної діяльності буковинця. Наразі слідчі поліції повідомили йому про підозру та завершили досудове розслідування за цим фактом.

Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України.

За клопотанням слідчих поліції обвинувальний акт затверджено прокурором Чернівецького окружної прокуратури та направлено для розгляду до суду.