Як в Чернівецькій області отримати грошову допомогу переселенцям від Міжнародної організації з міграції

Буковина онлайн

Пріоритет надається вагітним жінкам, самотнім батькам, які виховують дітей, сім’ям із двома дітьми та більше, домогосподарствам, де є люди з інвалідністю, людям похилого віку (65+ років). На Буковині переселенці можуть отримати грошову допомогу від представництва Міжнародної організації з міграції. Благодійники розпочали реалізацію в області своєї багатоцільової програми фінансової підтримки та готові виплачувати по 2220 гривень на особу. Виплату за 3 місяці можна буде отримати разово, тобто 6660 гривень на одного члена родини. Про це повідомили у Чернівецькій ОВА. Для того аби отримати гроші, необхідно подати заявку у пункті реєстрації. Він постійно працює у Чернівцях у центрі естетичного виховання «Юність Буковини», що на вулиці Героїв Майдану, 5. Приймають документи у будні з 9:00 до 18:00. Крім того, у кількох населених пунктах області зараз працюють мобільні групи, що реєструють людей для отримання допомоги: Новодністровськ, мікрорайон «Сонячний», 14Б – Центр надання соціальних послуг (понеділок – п’ятниця, 08:30 – 18:30)

Вижниця, вулиця Українська, 88 – Центр надання соціальних послуг (понеділок, середа, п’ятниця, 10.00 – 18:00)

Усть-Путила, вулиця Центральна, 50 – Центр надання соціальних послуг (вівторок – четвер, 10:00 – 18:00)

Також 13 та 14 травня із 10:00 до 19:00 мобільні групи будуть у Кельменцях (площа Центральна, 4), а 14 травня в цей самий час – у Лівинцях (вулиця Головна, 13). Для отримання допомоги людина має зареєструватися як внутрішньо переміщена особа в органах соціального захисту населення територіальної громади чи ЦНАПі. Пріоритет надається вагітним жінкам, самотнім батькам, які виховують дітей, сім’ям із двома дітьми та більше, домогосподарствам, де є люди з інвалідністю, людям похилого віку (65+ років). Для отримання допомоги людина має зареєструватися як внутрішньо переміщена особа в органах соціального захисту Як повідомляє Мінреінтеграції, таку допомогу ВПО можуть отримати від: Місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні спільно з Товариством Червоного Хреста України Фінансова допомога складає 2 500 грн на особу. З додатковими заявами звертатися не треба — виплати нараховуватимуться разом із державною допомогою. Пріоритет надається особам, переміщеним із громад, які постраждали від бойових дій. Деталі: surl. li/byyrt. Програма від ЮНІСЕФ «Спільно» Передбачає, що сім’ї, незалежно від наявності реєстрації як ВПО, можуть отримати тримісячну грошову підтримку в розмірі 2200 грн на особу (але не більше 5 осіб у родині), у разі якщо вони: мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;

мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю. Щоб отримати допомогу, необхідно заповнити анкету на сайті register.unicef.org/ та надіслати її, дотримуючись інструкцій. Деталі: surl. li/byyru. Агентство ООН у справах біженців Сума допомоги становить 2220 грн на кожного члена родини. Допомога надаватиметься протягом трьох місяців. Надається особам, які перемістилися до таких областей: Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Івано-Франківська області, Полтавська та Черкаська області. Виплати здійснюються через відділення Укрпошти. Деталі: surl.li/byyrw. Всесвітня продовольча програма ООН Допомога надається переселенцям, які проживають у Рівненській та Вінницькій областях. Розмір допомоги становить 2200 грн на особу, а максимальний обсяг допомоги на одну родину становить 6600 грн. Допомога надається атоматично усім особам, які у вказаних регіонах зареєстровані як ВПО та подали документи на отримання допомоги на проживання. Деталі: surl.li/byysw. Міжнародна організація з міграції (МОМ) Сума виплати — 2200 грн на особу. Наразі проєкт реалізовується лише на Закарпатті та на Вінниччині. Для отримання допомоги особа має зареєструватися як ВПО в органах соцзахисту чи ЦНАПі. Деталі: surl.li/byyry. Норвезька рада у справах біженців (NRC) Наразі реєстрація проходить лише за допомогою чат-боту у WhatsApp. Для реєстрації необхідно завантажити месенджер WhatsApp на свій смартфон, додати до ваших контактів номер 0 800 609 844 та відправити на нього повідомлення з текстом «NRC». Деталі: https://www.facebook.com/ua.nrc.no/posts/1629664447399685. Отримати фінансову допомогу в розмірі 2220 грн на особу в місяць можна тільки від однієї з організацій, яка реалізує програму ООН. Це один і той самий вид допомоги, який здійснюють різні агенції, перелік яких не є вичерпним.