Буковина: Учні з гірського району виграли мовний челендж

Соціальні мережі – Фейсбук, Інстаграм, ТікТок заполонили патріотичні відео, малюнки та тексти на тему важливості рідної мови виготовлені конкурсантами.

У результаті освітня компанія HUMAN отримала 398 творчих робіт зі всіх куточків України, а також з Донецької та Луганської областей. Але саме учасники з Чернівецької області отримали перемогу в номінації "авторський вірш". Ними стали Марія Малиш та Максим Слижук , учні 3-го класу Довгопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Діти зняли відеоролик, у якому декламували авторські вірші, грали на традиційних українських інструментів та показували простори Чернівецької області. Переможці зізнаються, що у підготовці відео їм допомагали їхні родини, а також вчителька. За перемогу у номінації учасники отримають ноутбук від компанії HUMAN.

"Я дуже люблю рідну мову – мелодійну, красиву, неповторну. Мені подобається читати книги сучасних українських письменників. Хочу, щоб українським словом пишався не тільки я, а й цілий світ! За допомогою таких конкурсів, можна розповісти цілому світові про те, яка красива і неповторна наша рідна мова", – діляться своїми враженнями переможці HUMANМарафон Максим Слижук та Марія Малиш.

"Ми щоденно переглядали нові роботи конкурсантів та зрозуміли, що обрати лише трьох переможців ми просто не можемо. Адже усі роботи виявилися для нас знаковими та зачаровували своєю щирістю, патріотичністю та творчістю. Тому було вирішено збільшити кількість переможців, шляхом додавання 5-ти спеціальних номінацій та відзначення 30-ти кращих робіт", – розповіли в пресслужбі освітньої компанії HUMAN.

Сергій СУЛИМА.

Фото надане дітками-переможцями.