Буковина: Поліцейський без роздумів кинувся у воду до хлопчика, який тонув

У патрульного Павла Білана був вихідний, який він вирішив провести біля озера.

Але навіть вихідні у поліцейських неспокійні. У якийсь момент правоохоронець почув дитячі крики, а підбігши ближче, побачив хлопчика, який вже ледве борсався у воді. Не вагаючись ні секунди, коп кинувся у воду і витяг дитину на берег.

Стан 8-річного хлопчика нормальний. Як з'ясувалося, діти гралися босоніж на березі, але раптом кросівку одного з них підхопила вода і почала відносити течія. Дитина кинулася за взуттям у воду, але одяг швиждко намок і почав тягти на дно. На щастя, поруч опинився поліцейський.  В іншому випадку вже дорослого з води витягли рятувальники.

"35-річний чоловік хотів перейти річку Прут вбрід, щоб скоротити шлях йдучи додому в село Стрілецький Кут. Доходячи до острівця посередині річки, він впав у воду. Йому вдалося вибратися із води, та при цьому він повністю намочив весь одяг. Чоловік тривалий час перебував на острівцю, адже не зміг одразу зателефонувати з мобільного телефону, що намочився у воді, до служби порятунку", - розповіли вони.

За їх словами, на той момент життя людини опинилося в великій небезпеці, адже рівень води постійно підіймався, поступово затоплюючи острівець. Рятувальні роботи ускладнювалися темною порою доби, потерпілий, який сам зателефонував на 9101, не міг точно вказати місце свого перебування, тому рятувальникам довелося вишукувати його вздовж берега річки. Знайшовши чоловіка на острівці, рятувальники заспокоїли його та сіли у човен. Забравши "робінзона", надали йому необхідну допомогу, у першу чергу сухий одяг. Чоловік вже вдома.

Сергій СУЛИМА