Донеччина: Триває вакцинація рятувальників від коронавірусної хвороби

На Донеччині триває вакцинація проти коронавірусу співробітників підрозділів Головного управління ДСНС України. Щеплення проводиться вакциною CoronoVac від компанії Sinovac Biotech.

Загалом вакциновано майже сто працівників рятувальних підрозділів у Слов’янську, Краматорську, Маріуполі, Бахмуті, Костянтинівці, Мар’їнці, Красногорівці та Покровську.

У Маріуполі вакцинація проводилася на базі медико-санітарної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. У Красногорівській амбулаторії загальної практики - сімейної медицині вакцинувалися представники 7-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області.

«Для щеплень застосовується вакцина CoronoVac, яка розроблена Sinovac Biotech - фармацевтичною компанією з визнаним світовим авторитетом у виробництві імунобіологічних препаратів, - поінформували у прес-службі ГУ ДСНС України в Донецькій області. - Вакцина інактивована стандартним перевіреним способом, що робить її безпечною для людини, яка вакцинується. Вона містить усі антигени вірусу, тому є ефективною навіть з огляду на його високу мутабельність. Крім того, після цієї вакцини імунітет проти вірусу буде більш тривалим завдяки сорбції антигенів на гідроокис алюмінію (поступове розсмоктування)».

Майже сотня фахівців Служби порятунку Донеччини, які зробили щеплення, підтверджують, що почуваються добре. Усі рятувальники роблять щеплення свідомо, адже переконані, що це єдиний правильний вихід аби убезпечити себе, своїх близьких і колег по службі.

Владислав ЛЕОШКО

На знімках: під час проведення вакцинації співробітників підрозділів Головного управління ДСНС України в Донецькій області.

Фото прес-служби ГУ ДСНС України у Донецькій області.