Захисні костюми та ШВЛ: країни ЄС допоможуть Україні у боротьбі з пандемією COVID-19

Для боротьби з пандемією коронавірусу Бельгія, Німеччина та Словаччина передали Україні засоби індивідуального захисту та апарати ШВЛ.

Про це повідомляє представництво Євросоюзу в Україні.

У відомстві зауважили. що гуманітарна допомога включає понад 35 мільйонів захисних масок, 24 апарати ШВЛ, 10 тисяч захисних костюмів та окулярів.Надання допомоги координував Євросоюз через свій Центр реагування на надзвичайні ситуації.

Зазначається, що у нещодавньому пакеті Бельгія запропонувала Україні 500 тисяч масок KN95 та 2 мільйони хірургічних масок, Німеччина запропонувала 25 мільйонів хірургічних масок, 7 977 000 масок FFP2 та 24 апарати ШВЛ, Словаччина запропонувала по 10 тисяч захисних костюмів, хірургічних масок, масок FFP2 та захисних окулярів.

“Я хочу подякувати країнам-членам ЄС за підтримку України в боротьбі з COVID-19. Ми повністю солідарні з нашими найближчими сусідами. Наш Координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації відстежує поточні обставини і готовий спрямовувати допомогу в подальшому”, – заявив Янез Ленарчич, європейський комісар з питань врегулювання криз.

У пресслужбі нагадали, що ЄС надавав допомогу Україні для боротьби з COVID-19 з початку пандемії. У 2020 році низка країн-членів ЄС забезпечували підтримку України через “Механізм цивільного захисту ЄС”.

Нагадаємо, США надасть Україні майже мільйон доз вакцин від коронавірусу.

Раніше Кабінет Міністрів послабив карантин та дозволив вакцинованим іноземцям в’їжджати в Україну.

Як відомо, Кабмін пом’якшив обмеження адаптивного карантину на території України.

Уряд дозволив проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Однак за умови, що на одну людину буде виділено 4 квадратних метри площі будівлі, території або при заповненості на більше двох третин місць.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.