У Бразилія від початку травня рекордна добова смертність від коронавірусу, понад 2,6 тисячі померлих

Найбільша з початку травня кількість померлих за день від коронавірусу зареєстрована в Бразилії в середу, 9 червня.

Про це повідомив телеканал teleSUR з посиланням на дані епідеміологів науково-виробничого об’єднання імені Освалдо Круза (Fiocruz) при Міністерстві охорони здоров’я країни.

Так, за останню добу в країні зареєстровано 2 693 летальні випадки від коронавірусу. У Fiocruz зазначили, що це найвищий показник з 5 травня.

За даними Міністерства охорони здоров’я Бразилії, 8 червня в країні виявлено 52 488 інфікованих коронавірусом. Цей показник значно вищий за той, що був відзначений 7 червня, коли кількість інфікованих ковідом склала 39 712. З початку пандемії в республіці зареєстровано понад 17 млн інфікованих коронавірусом, з них понад 477 тисяч померли.

Зокрема, серед причин зростання кількості інфікованих вірусом експерти називають поширення в країні індійського штаму COVID-19 і повільний процес вакцинації населення. У Бразилії з населенням 212 млн осіб лише понад 50 млн громадян отримали хоча б першу дозу щеплення від коронавірусу.

Нагадаємо, уряд Естонії затвердив пом’якшення коронавірусних обмежень в країні.

Як відомо, 1785 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 10 червня 2021 року. Зокрема, захворіли 77 дітей та 73 медпрацівники.

Крім того, 12 та 13 червня у 13 областях та Києві працюватимуть понад 30 центрів масової вакцинації.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.