На вихідних у Дніпрі працюватиме центр масової вакцинації населення

12-13 червня понад 30 центрів масової вакцинації працюватимуть у 13 областях України, один з них буде і в Дніпрі. Щеплення можуть отримати ті, хто записався через додаток "Дія". Про це повідомляють у МОЗ. У Дніпрі такий центр розташований за адресою Старокозацька 58.

"Робота таких центрів дозволяє значно прискорити темпи вакцинації в країні та захистити проти COVID-19 якомога більше українців. Ми бачимо, що з кожним тижнем долучається все більше міст. Ми закликаємо місцеву владу в інших регіонах відкривати нові центри, щоб охопити ще більше людей. Міністерство охорони здоров'я допомагатиме створювати такі центри, забезпечувати їх вакцинами та навчати персонал", - наголосив Головний державний санітарний лікар України - заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін

До Дніпра надійшла вакцина від COVID-19 (CoronaVac). Тому на цих вихідних будуть працювати Центри масової вакцинації.

12 червня 2021 року – з 10.00 по 17.0013 червня 2021 року – з 10.00 по 16.00

Адреси:

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ вул. Панікахи, 53 (КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 3"ДМР)просп. Б. Хмельницького, 19 (КНП Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 2 ДМР)

СОБОРНИЙвул. Ламана, 4 (Центр первинної медико санітарної допомоги 4 Дніпровської міської ради)

ЦЕНТРАЛЬНИЙ вул. Столярова, 12 (КНП Дніпровський центр первинної медико - санітарної допомоги 1 ДМР)

ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙ вул. Краснопільська, 6б (КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 7")

НОВОКОДАЦЬКИЙ вул. В. Діївська, 111 (КНП "Дніпровський Центр Первинної Медико-Санітарної допомоги 5"ДМР)вул. Караваєва, 68 (КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 6")вул. Футбольна, 12 (КНП " Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 12" ДМР) – ❗️12 та 13 червня з 10.00 по 15.00.

АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ вул. С. Ковалевської, 53А (КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 8" ДМР)вул. Висоцького, 2А (КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 11" ДМР)

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ вул. Батумська, 13А (КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги 9" ДМР)

САМАРСЬКИЙ вул. 20-річчя Перемоги, 12 (КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги N10" ДМР)

Також з 11 червня на сайті https://likari.in.ua/ можна буде записатися на точний час, в Центри масової вакцинації, щоб не очікувати в черзі.

Всіх, хто записаний до листа очікування через «Дія» запрошуємо на вакцинацію. При собі необхідно мати: мобільний телефон, роздруковану декларацію з сімейним лікарем або паспорт та ідентифікаційний номер.