Вакцини Pfizer і Moderna провокують розвиток запалення серця у молодих чоловіків, – медики США

Фахівці Центрів з контролю та профілактики захворювань у США (the U.S. Centers for Disease Control and Prevention) прокоментували вплив вакцин Pfizer і Moderna на людський організм. Препарати викликають проблеми з серцем у молодих чоловіків.

Зафіксовані сотні випадків запалення серця у чоловіків у віці від 12 до 24 років. Про це 11 червня повідомили Reuters з посиланням на звіт центрів США з контролю і профілактики захворювань.

Моніторинг показників здоров'я людей, які отримали щеплення, показав, що у переважній більшості запалення серця діагностували у перший тиждень після вакцинації.

Система звітності про побічні ефекти вакцин США зареєструвала 283 випадки запалення серця у юнаків віком від 16 до 24 років. Очікувалося таких випадків 102 на конкретну кількість щеплених, але цифру-порівняння наразі не названо. Близько 130 мільйонів людей у США отримали обидві дози однієї з РНК-вакцин. Очевидно, таких випадків значно більше.

Інша система моніторингу безпеки вакцин виявила проблеми у людей у віці від 16 до 39 років. Після щеплення другою дозою збільшилася кількість випадків хвороб серця.

ASPI news повідомляло, що Верховна Рада зняла відповідальність з виробників вакцин проти COVID-19. Також епідеміологиня пояснила, чим вакцина Pfizer відрізняється від інших препаратів від коронавірусної інфекції.