Кількість інфікованих хворих COVID-19 "чорним грибком" в Індії сягнула вже більше 30 тисяч осіб

Загальна кількість хворих мукормікозом (“чорним грибком”) в Індії збільшилася до 31 216 випадків, кількість летальних випадків цього грибкового захворювання склала 2 109. Про це повідомив в п’ятницю телеканал NDTV з посиланням на медичні джерела, пише УНН.

Деталі

26 травня міністр хімічної промисловості та виробництва добрив Садананда Говда повідомляв про те, що в Індії було зареєстровано 11 717 випадків захворювання мукормікозом. За інформацією джерел телеканалу, збільшення кількості хворих не в останню чергу викликано гострою нестачею протигрибкового препарату.

Найбільше хворих відзначено в штаті Махараштра — 7 057 випадків зараження і 609 смертей. За ним слідує штат Гуджарат (5 418 випадків захворювання і 323 смертельних результати).

Як зазначають фахівці, грибкове захворювання мукормікоз діагностують у тих пацієнтів з коронавірусною інфекцією, які перебували у відділенні інтенсивної терапії та протягом довгого часу отримували стероїди або кисневу підтримку. Захворювання також зустрічається у діабетиків, які отримують великі дози стероїдів протягом тривалого часу.

Доповнення

Варто додати, що ще наприкінці травня — загальна кількість інфікованих досягла позначки в 9 тисяч осіб.