Китайські вчені довели природне походження коронавірусу теорією еволюції

Китайські вчені опублікували в журналі Science China Life статтю, в якій доводять природне походження коронавірусу теорією еволюції.

Автори використовували аргумент, згідно з яким природний відбір — це сліпий, несвідомий, автоматичний процес, який не має сенсу і грає роль сліпого "годинникаря".

Дослідники підкреслюють, що абсолютно адаптований вид не може бути створений відразу. Він повинен буде накопичувати невеликі, підвищуючі адаптивність зміни за допомогою випадкових мутацій протягом тривалого періоду часу.

Вони також відзначають, що Covid-19 "надзвичайно добре пристосувався до людської популяцій, і його адаптивний перехід від тварини-господаря до людини міг бути ще більшим".

Автори прийшли до висновку, що до початку пандемії вірус, можливо, пережив кілька форм багатоступінчастої еволюції в людській популяції, що призвело до його надзвичайної адаптивності.

Вони заявили, що твердження про штучне походження Covid-19 спірно, оскільки жоден відомий природний закон "не дав би геному SARS-CoV-2 розвиватися до його нинішнього стану".

Раніше повідомляли, в Олімпійському селищі виявлено Covid-19.

Також інформували, у МОЗ повідомили, чи можна вживати алкоголь і займатися спортом після Covid-вакцинації.