На вихідних від COVID-19 вакцинували понад 7,5 тисяч мешканців Одещини

Протягом 17-18 липня в Одесі та області вакцинували від COVID-19 понад 7,5 тисяч мешканців. Про таке повідомили в пресслужбі Одеського обласного центру громадського здоров'я.

Там розповіли, що всього за два дні у центрах масової вакцинації в Одесі, Ізмаїлі та Чорноморську щеплення зробили 7 767 людям.

Безпосередньо в Одесі вакцинували 6 792 людей. Зокрема вакциною Pfizer зробили 4 707 щеплень, а препаратом Сoronovak – 2 085.

В області працювало 5 пунктів вакцинації населення у містах Ізмаїл та Чорноморськ, в селищах Овідіополь та Авангард, а також селі Троїцьке Яськівської ОТГ. Там щеплення отримали 975 людей. Здебільшого, а саме 840 мешканців області вакцинувалися препаратом Pfizer.

Усього, за даними ЦГЗ, на вихідних 17-18 липня на Одещині працювало 14 Центрів вакцинації проти COVID-19.

На вакцинацію можна було прийти без попереднього запису та отримати щеплення в порядку "живої черги". Для цього з собою необхідно було мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Або ж можна зареєструватися в листі очікування та через додаток "Дія".

Читайте також

За день в Одесі вакцинували понад 6,5 тисяч мешканців В Одесі триває вакцинація населення: до центрів вишикувалися черги В Одесі у трьох Центрах масової вакцинації щепили понад 1 тисячу 300 людей В Одесі відкрили Центр масової вакцинації. Як він працює Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області