Боротьба із COVID-19: Ляшко анонсував появу в Україні інноваційних ліків

Незважаючи на те, що в Україні від початку вакцинальної кампанії щеплено вже 2 667 523 людини, Міністерство охорони здоров'я не збавляє темпів боротьби із коронавірусом. В Україні незабаром оголосять про створення нових інноваційних препаратів від коронавірусної інфекції COVID-19.

В Україні найближчим часом з'являться нові інноваційні препарати від коронавірусної інфекції COVID-19. Про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів у коментарі "Сьогодні". Міністр підтвердив, що з’явилися деякі інноваційні препарати. "І тут я можу анонсувати, що найближчим часом будуть заяви, що зробила Україна по іноваційних препаратах, які мають пряму дію на вірус", – сказав міністр. Ляшко переконує, що до цього часу таких препаратів в Україні ще не було, а у світі вони тільки мають з’явитися. Однак інформацію щодо того, які це будуть препарати та у якому вигляді – таблетки, краплі чи суспензія – міністр не уточнив. "Подивимось. За тижнів два точно вийдемо з певними заявами", – сказав Ляшко.

Нагадаємо, в Україну прибули перші 2 мільйона доз вакцини Moderna від коронавірусу. Їх передало уряд США з ініціативи COVAX. Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко розповів, чи можлива в Україні платна вакцинація від коронавірусу.