У Франції протестувальники розгромили два центри вакцинації

Через запровадження жорстких карантинних обмежень у Франції протестувальники розгромили два центри вакцинації проти COVID-19.

Зокрема минулої п’ятниці один центр вакцинації на південному сході Франції був затоплений пожежними шлангами. Про це повідомляє BBC.

Крім того, протестувальники влаштували підпал клініки на південному заході країни. Представники влади заявили, що вандали частково зруйнували медзаклад. Також поблизу центру вакцинації в Лан-ан-Веркорі поблизу південно-східного міста Гренобль невідомі залишили графіті з написом проти вакцинації. Повідомляється, що в суботу влаштували підпал клініки в селі Юррюнь поблизу Біарріца на південному заході.

У Франції тисячі людей протестують проти обов’язкової вакцинації для відвідування ресторанів

Як відомо, у Франції сотні тисяч осіб вийшли на протест проти нових правил, що розроблені для боротьби з спалахами коронавірусу.Зокрема передбачається обов’язкова вакцинація медичних працівників і необхідність пред’явити “паспорти здоров’я” для пропуску в більшість громадських місць. Протестувальники звинуватили уряд президента Еммануеля Макрона в порушенні їхніх свобод.

Водночас нещодавно група вчених, яка консультує уряд Франції, попередила про четверту хвилю коронавірусу в найближчі місяці. Згідно з офіційною статистикою трохи більше ніж половина населення Франції отримали першу дозу вакцини. Натомість друге щеплення про ти коронавірусу отримали менш як 40%.

Нагадаємо, раніше у Франції запровадили обов’язкову вакцинацію медичного персоналу та низки інших категорій працівників, які працюють у медзакладах.

Окрім цього, у Франції закликають відмовитися від російської та китайської вакцин. Міністерство закордонних справ країни наголошує на тому, що варто довіряти лише перевіреним вакцинам.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.