У Євросоюзі готують затвердження сертифікатів на китайську вакцину CoronaVac, - Ляшко

Вакцина китайського виробництва CoronaVac, яка була схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я, найближчим часом отримає сертифікати в Євросоюзі. Про це повідомили міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Як повідомляє УНН, на одному з українських телеканалів глава українського МОЗ повідомив, що вакцину від Sinovac Biotech скоро визнають в Євросоюзі. "Найближчим часом ЕМА (Європейське агентство лікарських засобів - European Medicines Agence) розгляне занесення (вакцини) CoronaVac до свого переліку. Я спілкувався з Європейським регіональним директором бюро ВООЗ безпосередньо, з колегами в Єврокомісії - всі говорять, що питання своєчасне і найближчим часом буде розглянуто, і всі вакцини, які визнані ВООЗ, дозволять подорожувати по "ковідному" сертифікату", - зазначив Ляшко.

Також повідомлялося, що жителі Києва у віці від 60 років і старше з 16 липня зможуть, крім вакцини CoronaVac, щепитися вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech в центрі вакцинації проти COVID-19. Про це розповіла директор Департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург.