"Закарпаття отримає 50 тисяч доз вакцини Moderna від COVID-19", — Мирослав Білецький

Закарпаття найближчими днями отримає 50 тисяч доз вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

"Понад 2 мільйони доз вакцин Україні надав уряд США через глобальний фонд COVAX. Її використовуватимуть для щеплення організованих колективів та професійних груп з попередніх етапів вакцинації", — розповів Мирослав Білецький.

За його словами, вакцину одразу розподілять на дві дози, по 25 тисяч відповідно.

Що відомо: Дитячий фонд ООН доставив в Україну понад 2 мільйони доз мРНК-вакцини проти коронавірусу виробництва американської компанії Moderna. Уряд США надав цю партію через глобальний механізм COVAX. 19 липня другу добу поспіль на Закарпатті не зареєстрували жодного нового випадку COVID-19. За минулу добу жоден пацієнт не одужав, ніхто не помер. Жодну людину не щепили від коронавірусу 18 липня в Центрі масової вакцинації у Перечині. У двох людей, що лікувалися в обласній інфекційній лікарні в Ужгороді, лабораторно підтвердили Дельта-штам коронавірусу. Читайте нас у Telegram та Viber