У Польщі на штам Delta припадає половина всіх випадків коронавірусу

У Польщі на штам Delta припадає 47% всіх випадків інфікування коронавірусом, незважаючи на те, що в середині червня цей показник становив менше 10%.

Про це повідомляє “Польське радіо” з посиланням на заступника глави Міністерства охорони здоров’я Польщі Вальдемара Краску.

“Новітні дані свідчать про 185 випадків варіанту Delta в Польщі… В даний час це 47% всіх нових випадків, які ми виявляємо, тобто кількість заражень дійсно зростає”, – заявив Краска, нагадавши, що в середині червня цей показник становив 8%.

За словами заступника голови МОЗ, зараз, в період відпусток штам Delta буде поширюватися швидше. Він також припустив, що через кілька тижнів кількість інфікованих коронавірусом в Польщі значно зросте.

Аналогічної позиції дотримується і глава МОЗ країни Адам Недзельський. У своєму Twitter він написав, що стабільно низький рівень інфікування Сovid-19 в країні поступово відходить у минуле.

“Порівняно з попереднім тижнем середня кількість заражень у нас вже зросла на 13%. Ми побачимо подальше збільшення в наступні тижні”, – зазначив він.

В Україні офіційно підтверджено чотири випадки зараження “Дельта” штамом коронавірусу. При цьому в країні підтвердили сім випадків “Альфа” штаму.

До слова, індійський штам “Дельта” вдвічі заразніший від звичайного COVID-19.

Нагадаємо, що “Дельта”-штам Covid-19 почав домінувати в США і Німеччині.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.