За добу COVID-19 підтвердили у 6 мешканців Новокаховської громади

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 30 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 6 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило редакції Online НК керівництво Новокаховської ЦМЛ, наразі в лікарні знаходиться 6 хворих на СОVІD-19 та 11 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 6 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Стан хворих задовільний, всі вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано одну іногородню хвору на коронавірус. Це 55-річна мешканка села Розовка, Висопільської ОТГ. Стан хворої важкий, вона підключена до ШВЛ.

За добу один хворий на COVID-19 поборов недуг і виписався з лікарні, а ще одужали дві людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1024 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 20 липня на обліку перебуває 9 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1018 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!