На Львівщину прибула вакцина "Moderna"

Вчора на Львівщину надійшла перша партія вакцини "Moderna" у кількості 64 350 доз. Про це повідомили 20 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА. Це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією «Moderna». Схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Ефективність вакцини становить 94.1%.

Ця партія вакцин призначена для використання мобільними бригадами, які щеплюють організовані колективи та професійні групи з попередніх етапів.

"Для багатьох людей вакцинація має свої перестороги, однак вона є абсолютно безпечною, захищаючи від хвороби та її наслідків. Невакциноване населення має високий ризик зараження. Якщо вірус продовжить швидко рухатися, особливо в місцях з низьким рівнем вакцинації, то ми можемо спостерігати спалахи інфекції SARS-CoV-2. Оскільки нові випадки удвічі швидше призводять до госпіталізації, вакцини ефективно знижують цей ризик. Вакцини - це наш вихід із цієї пандемії, тому всіма силами ми маємо нарощувати темпи вакцинації. Аби уникнути багатьох інфекцій, вакцини нам необхідні", - повідомив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної хвороби у Львівській області.