В Україні скасували запис на вакцинацію через “Дію”

Після початку п’ятого етапу вакцинації від COVID в Україні більше не потрібно записуватися через портал або додаток “Дія”. Щеплення стали доступними для всіх бажаючих.

“Реєструватися на вакцинацію в “Дії” більше не потрібно. Починається 5 етап національного плану вакцинації. Це означає, що тепер вакцинуватися можуть усі бажаючі – незалежно від віку та інших факторів”, – йдеться у повідомленні соціальних мереж додатку “Дія”.

В “Дії” з’явилися сертифікати-вакцинації – Мінцифри

Також повідомляється, що протягом всього часу вакцинації через “Дію” записалися 698 000 українців. З них понад 40% уже вакциновані.

Нагадаємо, що новий 5 етап вакцинації стартує вже у середу, 21 липня.

Раніше у Міністерстві цифрової трансформації України розповіли як працюватимуть COVID-сертифікати у застосунку “Дія” та запросили українців брати участь у бета-тестуванні електронних “паспортів вакцинації”.

Нагадаємо, з 1 липня в на території Європейського Союзу та Шенгенській зоні почали діяти цифрові COVID-сертифікати. Введення таких сертифікатів, має полегшити для європейців подорожі в умовах пандемії коронавірусу й передусім у період відпусток.

Також стало відомо, що Україна веде переговори про постачання ще двох вакцин проти коронавірусу. Переговори ведуться з двома американськими компаніями.

Крім того, у ВООЗ вперше офіційно рекомендували розпочати вакцинацію підлітків проти коронавірусу.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.