На Івано-Франківщину привезуть 25 тисяч доз вакцини Moderna

22 липня на Івано-Франківщину привезуть 25 тисяч доз вакцини Moderna. Про це на оперативній нараді у голови облдержадміністрації повідомив директор департаменту охорони здоров‘я Ігор Дмитренко.

З його слів, вакцинами Moderna та Pfizer/BioNTech мобільні бригади щепитимуть працівників підприємств і великих організацій.

Загалом на Прикарпатті працює 26 мобільних бригад та 121 пункт, де можна вакцинуватися від COVID-19, а також — два центри вакцинації в Івано-Франківську та Коломиї.

Станом на 20 липня в області провакциновано 99 тисяч 754 жителів, першою дозою — 64 тисячі 379 людей, другою — 35 тисяч 375.

Нагадаємо, з 21 липня в Україні починається п'ятий етап вакцинації. Тепер щеплення проти коронавірусу можуть зробити всі охочі.

Читайте також На Франківщині планують збільшити кількість медиків у пунктах щеплення та мобільних бригадах У п’яти територіальних громадах Івано-Франківщини не проведено жодного щеплення проти COVID-19 На Франківщині планують відкрити центри вакцинації в Калуші та Надвірній Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини