Прикарпаття отримає 25 000 доз вакцини Moderna

У середу, 21 липня, на Івано-Франківщину прибуде перша партія американської вакцини "Moderna". Отримані 25 000 доз буде розподілено між мобільними групами, які здійснюють щеплення на підприємствах та організаціях. Про це Depo.Прикарпаття повідомляє з посиланням на Кurs.if.ua.

За даними Міністерства охорони здоров’я Україна отримала від уряду США 2 000 040 доз мРНК-вакцини Moderna проти COVID-19. Вакцина схвалена ВООЗ для екстреного застосування та потребує здійснення ревакцинації другою дозою через 28 днів.

Окрім того, в Івано-Франківській ОДА інформують, що 22 липня в області розпочнеться п’ята хвиля вакцинації, у рамках якої щеплення отримають усі бажаючі, у тому числі - і в пунктах масової вакцинації. Зараз на Прикарпатті діють два такі центри - в Івано-Франківську та Коломиї. Також триває робота над відкриттям нових центрів у Калуші та Надвірній.

З початку пандемії на коронавірсну інфекцію захворіли 86 776 прикарпатців. Зокрема, 19 липня на Прикарпатті семеро людей захворіли на COVID-19.