Центри вакцинації проти COVID-19 на Полтавщині працюватимуть щоденно

З 20 липня Центри вакцинації, де щеплюють проти COVID-19, перейшли у щоденний режим роботи. Час - з 9:00 до 18:00.

Такі Центри вакцинації на Полтавщині знаходяться у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях.

Людей щеплюватимуть вакцинами Pfizer (Comirnaty) та CoronaVac. Уже на місцях люди зможуть обрати виробника за бажанням.

"Першочергово вакцину Pfizer отримають ті, хто записаний до листа очікування, – пріоритетні групи населення, це здебільшого люди віком від 60 років. Потім цією вакциною щеплюватимуть у порядку живої черги", - повідомив у своєму телеграм-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Також в районах області збільшується кількість пунктів щеплення - їх вже запрацювало 93. Там приймають як пріоритетні групи населення, так і всіх охочих, хто записаний до листа-очікування через сімейного лікаря.

Із собою потрібно мати паспорт, декларацію з сімейним лікарем або ідентифікаційний код.

Нагадаємо, у середу Полтавщина отримає близько 60 тисяч доз вакцини Moderna. Нею щеплюватимуть організовані колективи (50+ осіб), які записуються через лист-очікування МОЗ.

З 21 липня в Україні розпочинається 5-й етап вакцинації проти COVID-19, під час якого щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. Але пріоритет надаватимуть вразливим групам населення – людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні. З повним переліком пунктів та центрів з адресами й телефонами можна ознайомитись на сайті за посиланням.