Хмельниччина отримала 42 тисячі 750 доз американської вакцини Moderna

Хмельниччина отримала 42 тисячі 750 доз вакцини від коронавірусу виробництва американської компанії . Про це Суспільному повідомив директор департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації Олександр Завроцький.

За його словами, вакцини з цієї поставки призначені для щеплення організованих колективів. Додає, у першу чергу це жителі області старші за 50 років.

Як повідомила Суспільному завідуюча аптечним складом обласної бази спрецмедпостачання Наталія Лепетун, вакцина була привезена без порушення холодового режиму, наразі вона зберігається у холодильній камері при температурі від +2 °C до +8 °C.

"Ми отримали 2850 флаконів. Один флакон розрахований на 15 доз. Згідно з інструкцією дану вакцину можна зберігати 30 днів при температурі від +2 °C до +8 °C", - каже Наталія Лепетун.

Що відомо Хмельниччина отримає близько 80 тисяч доз вакцини Moderna. Кого нею щеплюватимуть. На Хмельниччині Центри масової вакцинації проти COVID-19 з 22 липня почнуть працювати сім днів на тиждень. Попередньо, у будні дні в них щеплюватимуть вакциною Pfizer та Moderna, у вихідні дні вакциною Coronavak. Читайте нас у Telegram: головні новини Хмельницького та області