Полтавщина отримала першу партію вакцини "Moderna"

У Полтавську область 20 липня доставили партію вакцини проти коронавірусу "Moderna". Це 60 тисяч доз, повідомив у телеграм-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Препарат призначений переважно для колективів підприємств та установ, де на щеплення записалися понад 50 людей. Нині таких на Полтавщині 1200. Вакцину почали розподіляти, повідомив Синєгубов.

Повторне щеплення вакциною "Moderna"необхідно робити через 28 днів. За три тижні Полтавщина має отримати ще 60 тисяч доз для ревакцинації.

Що відомо: 18 липня дитячий фонд ООН доставив в Україну понад 2 мільйони доз мРНК-вакцини проти коронавірусу «Moderna». Вакцина «Moderna» – це РНК-вакцина від коронавірусу, зроблена на основі штучного генетичного матеріалу вірусу, що провокує вироблення захисної реакції імунітету людини. Вакцина не потребує особливих умов зберігання і наднизьких температур. У кожному флаконі вакцини Moderna – 15 доз, які треба використати за допомогою спеціальних шприців, повідомили на сайті Міністерства охорони здоров`я. Уперше вакцину від коронавірусу на Полтавщину доставили 24 лютого. Читайте також:

На Полтавщині центри масової вакцинації працюватимуть щодня