На Буковині щодня працюватимуть центри вакцинації: перелік адрес

З 21 липня у Чернівецькій області щодня працюватимуть пункти вакцинації проти коронавірусу. Щепитися можна буде в Чернівцях та районах. Пункти працюватимуть з 10:00 до 16:00.

Про це повідомляють на сайті облдержадміністрації.

Охочі зможуть вакцинуватися за адресами:

мистецький центр "Юність Буковини", вулиця Героїв Майдану, 5, автовокзал "Вест Буковина", вулиця Руська, 248, медпункт Калинівського ринку, торговий центр на вулиці Героїв Майдану, 71, центр медико-санітарної допомоги у Сторожинці, вулиця Шевченка, 18, центр медико-санітарної допомоги у Хотині, вулиця Кобилянської, 2, центр медико-санітарної допомоги у Новодністровську, «Сонячний» квартал 3/27, центр медико-санітарної допомоги у Вижниці, вулиця Українська, 63, центр медико-санітарної допомоги у Кіцмані, вулиця Незалежності, 42.Імунізуватимуть препаратами CoronaVac та Moderna. З собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Що відомо 25 лютого у Чернівецькі області почали щепити від коронавірусу. Першим вакцинували дитячого анестезіолога Олександра Тесліцького. В області проти коронавірусу щеплять п'ятьма вакцинами: AstraZeneka (Covishield), AstraZeneka Skbio, CoronaVac, Pfizer та Moderna. Усі потребують двох доз щеплення, втім інтервал між вакцинами різний. Читайте також Буковина отримала першу партію вакцини Moderna. Нею щепитимуть усіх охочих