Рекордна кількість: у Франції хворих на COVID-19 за тиждень побільшало на 150%

У Франції різко зросла захворюваність на коронавірус через новий його варіант – Дельта. Усього за тиждень хворих на COVID-19 побільшало аж на 150%.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Веран, передає The Guardian.

Так, за минулу добу, 20 липня, у Франції було зареєстровано 18 тисяч нових інфікованих. За словами очільника МОЗ, такої рекордної захворюваності не спостерігалось ні з південноафриканським, ні з британським, ні з бразильським варіантом коронавірусу.

Тим часом, рівень інфікування COVID-19 зараз є найвищим з середини травня 2021-го року, коли країна виходила з третьої загальнонаціональної ізоляції. У Франції вже розпочали підготовку до третьої хвилі коронавірусу через стрімке поширення варіанту Дельта. Оскільки лише 45% населення повністю вакциновані, влада поспішає щеплювати населення.

Також згідно із законопроєктом, який винесуть на голосування парламенту найближчими днями, люди, які хочуть поїсти в ресторанах, піти в кіно або сісти на потяг далекого сполучення у Франції, повинні будуть пройти вакцинацію або ж надати негативний результат тесту на коронавірус. А вже з вересня вакцинація стане обов’язковою для працівників охорони здоров’я та будинків для людей похилого віку.

Нагадаємо:

Представник уряду Франції Габріель Атталь заявив, що в країни оголошена четверта хвиля пандемії коронавірусу.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.