На Запоріжжі стартує п’ятий етап вакцинації проти коронавірусу

У Запорізькій області розпочинається 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Найближчим часом в Запорізькій області центри масової вакцинації працюватимуть і в будні дні.

Про це йшла мова під час засідання штабу щодо перебігу вакцинальної кампанії у Запорізькій області, яке відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Старуха.

На сьогодні пункти щеплення працюють тільки у вихідні дні. Зараз в Запорізькій області працює десять пунктів масової вакцинації громадян. Зокрема, зробити щеплення можна в Запоріжжі, Василівці, Бердянську та Мелітополі. Вони розташовані в установах охорони здоров’я, Центри працюють у вихідні дні з 09:00 до 15:00. Крім того, днями пункт масового щеплення відкрився в ТРК «City Mall», що в Запоріжжі. За вихідні дні вакцинацію там пройшли близько тисячі осіб.

Як повідомив керівник Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич, зараз в області доступні всі вакцини: Astra Zeneca, Pfizer-BioNTech і CoronaVac. Протягом тижня очікується прибуття препарату Moderna. Всі вакцини доступні в пунктах щеплення.

За бажанням провести вакцинацію своїх працівників може будь-яке підприємство, де працює понад 50 осіб. Для цього необхідно лише подати заявку в Міністерство охорони здоров’я і очікувати приїзду мобільної бригади.