В Україні прогнозують «вибухове» зростання захворюваності на COVID: у НАН назвали причину

НАН України прогнозує ймовірність «вибухових темпів» зростання захворюваності на COVID-19. Про це йдеться в прогнозі Національної академії наук України.

Вчені зазначили, що вибухове зростання може трапитися, як це спостерігалося в деяких країнах світу з поширенням в них штаму «Дельта».

За останній тиждень зросли показники за трьома ключовими епідемічним мірками: кількість позитивних ПЛР-тестів, нових госпіталізацій і зареєстрованих випадків хвороби.

Зазначається, що кількість позитивних ПЛР-тестів за тиждень виросло відразу на 16,6%. Водночас кількість госпіталізацій та нових випадків хвороби зросли 4,9% і 7,3% відповідно.

«Хоча вибухового зростання не спостерігається ні в одному регіоні, але темпи тижневого зростання збільшувалися в останні дні, тому ймовірність прискорення росту досить висока», – йдеться в прогнозі.

Крім того, в Україні зріс показник позитивних результатів тестування на COVID-19. За тиждень зростання показник склав 2,44% проти досягнутого дев'ять днів тому мінімального значення в 2,08%, і таке значення є найбільшим з 2 липня.

Раніше «Судово-юридична газета» писала», що Україна отримала 2 млн доз вакцини Moderna.

Додамо, що ми повідомляли про те, що вакциновані препаратом CoronaVac отримають COVID-сертифікат.

Крім того, ми повідомляли, що вакцинація – вільна: запис на щеплення від коронавірусу через «Дію» скасували

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.